انبار اختصاصی تفکو

شرکت تفکو، با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه تامین انواع مقاطع تخت و طویل فولادی و چوبی، دارای انبار اختصاصی منحصر به شرکت خود می‌باشد. این انبار با مساحت 15000 متر، بصورت متمرکز و فعال، با هدف ایجاد امنیت و نظم، سهولت در انجام امور مربوط به کنترل کیفی مقاطع (QC) و همچنین تامین گسترده کمیتی مقاطع نیز، دایر شده و به اهداف تفکو در زمینه ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان از بابت امنیت و کمیت مورد نیاز ایشان، جامه عمل پوشانده است.

انبار اختصاصی چیست؟

انبار اختصاصی به انباری گفته می‌شود که صرفا به یک مجموعه خاص تعلق دارد. به بیان دیگر، انبار شامل محصولات چندین شرکت نیست و بصورت اختصاصی در اختیار یک شرکت می‌باشد. امروزه بدلیل بروز مسائل مختلف اقتصادی، امکان ایجاد انبار اختصاصی، به دلیل هزینه‌های بالای تامین و نگهداری آن، به سختی وجود دارد. با این وجود، شرکت تفکو با افتخار اعلام می‌دارد که دارای انبار اختصاصی بوده و مشتریان عزیز می‌توانند براحتی و با آسودگی خاطر، مبادلات خود را با تفکو انجام دهند.
همچنین انبارهای اختصاصی مزایای دیگری را نیز به همراه دارند که در ادامه به شرح آنها خواهیم پرداخت:

امنیت

امنیت جزو مهم‌ترین پارامترهای ایجاد یک رابطه موفق، طولانی و موثر بین شرکت‌های مختلف است. بدین صورت که از جمله‌ چالش‌های خریداران می‌توان به مواردی همچون "اطمینان خاطر از سلامت سبد خریداری شده، زمان تحویل، اعتبار شرکت مقابل و..." اشاره داشت.
تمامی این موارد، در حیطه "امنیت خرید" به شمار می‌روند؛ در نتیجه شرکت تامین‌کننده، وظیفه دارد تا براساس نیاز بازار، امنیت مدنظر مشتریان و همکاران گرامی را فراهم سازد که داشتن انبار اختصاصی، بخش عمده‌ای از این اطمینان خاطر را ایجاد می‌کند.

انبار اختصاصی تجارت فولاد فراز
انبار اختصاصی تجارت فولاد فراز
کنترل کیفی (QC)
کنترل کیفی مقاطع خریداری شده، در انبار اختصاصی تفکو انجام می‌شود. این پروسه بصورت آنلاین و تحت وب‌سایت تفکو انجام شده و مشتری می‌تواند از کیفیت و ابعاد مدنظر خود، اطمینان خاطر حاصل کند. روند کلی کنترل کیفی بدین صورت است که سفارشات مشتری، هنگام آماده‌‎سازی و ارسال توسط تفکو، با استفاده از معیارهای استاندارد جهانی مقاطع، اندازه‌گیری و تصویربرداری می‌شود. در نتیجه مشتری می‌تواند قبل از تحویل و بررسی کالاها بصورت فیزیکی، از رعایت استاندارد محصولات خریداری شده، اطمینان پیدا کند. ضمنا، پروسه پیگیری کنترل کیفی توسط مشتریان، براحتی از طریق سایت تفکو صورت می‌پذیرد.
انبار اختصاصی تفکو
انبار اختصاصی تفکو
کمیت و کیفیت مقاطع

وقتی صحبت از انبار اختصاصی برای کالا یا دسته‌ای از کالاها می‌شود، یکی از مواردی که از ذهن می‌گذرد، فضای بسیار زیاد انبار است. 15000 متر انبار اختصاصی تفکو، نشان از توانایی گسترده در تامین کالاها و عرضه آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن را دارد.
در نتیجه شما می‌توانید صرف نظر از وضعیت بازار، براحتی تعداد کالای مد نظر خود را، هرچقدر که زیاد هم باشند، از شرکت تجارت فولاد فراز (تفکو) تهیه کنید و این اطمینان حاصل شود که شرکت تفکو، ظرفیت تامین تعداد مدنظر شما را دارد.

حرف آخر

شرکت تجارت فولاد فراز (تفکو) افتخار این را دارد که توانسته در زمینه تامین مقاطع تخت و طویل فولادی و چوبی، سال‌های سال بدرخشد و نیازهای مشتریان و همکاران عزیز را برطرف کند.
انبار اختصاصی تفکو، با هدف بهبود خدمات‌رسانی و افزایش کیفیت و همچنین، بازده بهتر خدمات و محصولات، اقدام به تاسیس و تخصیص انبار اختصاصی نموده و با افتخار، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان و همکاران گرامی هست.

انبار راستان

  • تلفن: ۰۲۱-۴۱۷۷۵۵۰۲ - ۰۲۱-۴۱۷۷۵۵۰3 - ۰۲۱-۴۱۷۷۵۵۰4
  • آدرس ( انبار راستان )شورآباد، ۶۰متری، کوچه دهم شمالی، پلاک ۶۹۵، انبار راستان
  • ایمیلStorage@teffco.co